Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Та изстреляли руснаците суперсекретна ракета С-55, обаче тя се изгубила някъде в тундрата и те тръгнали да я търсят. В тундрата естествено срещат едни чукчи. - Абе чукчи, видя ли една летяща горяща пръчка? - Значи хеликоптер видях, самолет видях, ракета С-55 видях, обаче такова чудо - горяща пръчка не видях...
Чукчи 4,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе? Мъж разглежда банкнота от 100 лева срещу светлината, за да види дали не е фалшива. Появява се катаджия: - С кола ли сте? - Не, защо?! - Жалко... На всеки удар може да се отвърне, освен на слънчевия. Какво е крайна мизерия ли? Гола стая гола студентка лежи на голо легло.. А до нея гол студент шие скъсан презърватив.. Група пънкари обикалят из София да си търсят дискотека. Домино, Империал, Индиго, но никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга! Отива единия панкар при диджея и му вика: - Абе пусни нещо за пого бе. - Следващата песен... Обаче имало пак яко чалга и само чалга оня отива при диджея и му вика: - Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого! - Следващата песен обещавам... Обаче пак имало яко чалга и само чалга и пънкара много се ядосал. Отишъл при диджея и му казал: - Слушай какво! Пусни нещо за пого защото не знам дали ме разбираш! - Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен - казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва: - И специален поздрав за пого и неговата компания с оркестър "Кристал"!