Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Стани Богат водещият пита блондинка кой е най-високият връх в света . Сред отговорите е и Ботев. А, блондинката се очудва и казва : - Ама Ботев не е връх, той е човек!
Разни 3,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж бил много дебел. Отишъл при лекар, който му дал хапчета за отслабване. - Ще пиеш по едно хапче на всеки шест часа и ти гарантирам, че ще отслабнеш. Много радостен човекът се прибрал в къщи, но забравил как трябва да пие лекарствата. От страх да не провали лечението той изпил всичките на веднъж и легнал да спи. Сутринта като се събудил, какво да види - слаб като вейка, но кожата му виси като торба. Набрал внимателно кожата и отново при лекаря. - Докторе голям проблем! Отслабнах, но кожата ми увисна. - Не се притеснявай! Ще ти направя пластична операция. Започнал доктора да изтегля кожата от към главата. Теглил, теглил и накрая успял да премахне всички гънки. Тогава пациента се погледнал в огледалото и попитал: - Докторе, какво е това на челото ми? - показвайки пъпа си. - О, не се притеснявай, а виж каква вратовръзка съм ти оформил! Ако пострадате от полицейско насилие жалвайте се на адрес: pop@Armenia.com Един габровец отива при зъболекаря: - Докторе, колко ще струва вадене на зъб мъдрец? - Ами 60 лв. - Много скъпо бе... няма ли начин да се мине по-евтино? - Е, ако е без упойка - ще струва 50 лв. - Пак е много - не може ли още да намалиш ? - Е, ако не си използвам инструментите... да, ако донесете вие клещи, ще струва 40 лв. - А още по евтино няма ли начин? - Е, ако ви го вади някой от моите студенти-стажанти, ще ви дойде към 20 лв. По-евтино не знам как да стане... - Ох... добре! Запишете един час за жена ми утре! Урок. Учителката проверява домашните: — Петърчо, къде ти е домашната? — Ами вчера бях болен, не можах? — Хич не се опитвай да ме лъжеш – двойка. Ами ти, Стефчо? — Ами баба ми почина? — Не се опитвай да ме разчувстваш! Две. Иванчо? — Ами вчера брат ми се върна от затвора, та празнувахме? — Хич и не опитвай да ме плашиш с брат ти. Три. Зайо Байо си намерил пушка. Отишъл в гората и рекъл на Кума Лиса: - Кума Лисо, БУМ БУМ, ако не ми направиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... Кво да праи - направила. После отишъл при вълка и му казал: - Вълчо, БУМ БУМ,а ко не ми напраиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... И той направил. После отишъл при баба Меца и казал: - Бабо Мецо, БУМ БУМ, ако не ми напраиш една свирка - ЦЪК ЦЪК... аз сам ще си я направя....