Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Сливенският женски затвор две жени си говорят. Едната казала: - Имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че за обяд ще има краставица, лошата е, че ще е нарязана.
Семейни 3,334 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Имам алкохолна зависимост... - А аз имам алкохолна независмост - пия колкото си искам! - Иванчо, знаеш ли, че снаха ни кръшка? - Това си е нейна работа. - Как така, че тя е жена на брат ти. - Това си е негова работа. - Ама тя кръшка с теб. - Това си е моя работа. - Ама аз... - Това си е твоя работа... Бракоразводно дело. Съпругата: — Лежа си в леглото, беше много топло и бях отворила прозореца. Мъжът ми влезе, отиде до него, погледна, хвана нощното шкафче и го изхвърли… . Съпругът: — Прибирам се и гледам, жена ми лежи гола на леглото, прозореца отворен, помислих, че ми изневерява. Погледнах през прозореца и виждам, някой бяга. Хванах нощното шкафче и го хвърлих по него… . Първи свидетел: — Аз всяка вечер тичам, за да отслабна и по едно време до мен падна едно нощно шкафче… . Втори свидетел: — Седя си аз в едно нощно шкафче… Докторът продължително опипва гръдния кош на пациента със слушалката и накрая му казва: - Хм… не знам и аз какво да мисля. Или стетоскопът ми е счупен, или отдавна сте мъртъв. - Добър ден, докторе. - Добър ден, следващият. - Докторе боли ме коляното. - И мен ме боли. Следващия. - Докторе, дай ми нещо за глава. - На ти шапка. Следващия. - Докторе, бременна съм. - Честито. Следващия. - Докторе, абе от тая сутрин пикая на четири струйки. - Глътнал си копче. Следващия. - Докторе, нощем не мога да заспя... - Ами спете през деня! Следващият! - Докторе, нещо за главата... - Благодаря, имам си! Следващият! - Докторе, нещо ми звъни в ушите. - Не отваряйте! Следващият! - Докторе, ухапа ме куче! - Ухапи го и ти, следващият. - Докторе, никой не ми обръща внимание. - Следващият казах!