Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съда: - В началото на брака мъжът ви нямаше ли някакви положителни качесва?? - Ами.... Имаше...! Но свършиха до стотинка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един се връща от Лондон и разказва на приятел: - Сега вече знам, защо англичаните са такива любители на чая? - Е, защо? - Ами само им опитай кафето?!
Разни
03.10.2017
1,840 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седят двама приятели и ловят риба. На единия му кълве страшно много а на другия изобщо не му потрепва плувката и той се обръща към приятеля си: - Гошо абе на каква стръв ловиш та ти кълве толкова много? - Ами на червей, еи от там ги извадих! - показвайки му едно близко бунише. Отишъл нашия човек да вади червей а приятеля му през това време хванал златната рибка а тя го помолила да я пусне с обещанието, че ще му изпълни 3 желания. - Какво е първото ти желание? - попитала рибката. - Искам да съм много богат! - Готово! Какво е второто ти желание? - Искам да имам много голям пенис! - Готово! Третото? Гошо погледнал към приятеля си, съжалил го и казал на рибката: - Изпълни му на на него едно желание! А приятеля му в това време се провинал: - Гошоооо, триста бика да те ебат за дето ме накара да търся тука червей!
Междуградски автобус. На задната седалка се поклащат двама мъже в пълна ловна екипировка. Единият хвърля погледи към торбата на другия и накрая не се сдържа: - Колега, удари ли нещо, бе? - Ударих я! - гордо отвръща другият. - Скивай какъв заек ударих. - А, ама той одран, бе! - Одран ще е, как няма да е одран, като го гръмнах докато се къпеше....
Животът това не са дните които са изминали, а дните които сме запомнили.
Жена пристига в дома си и казва на на мъжа си. - Имам две новини, хубава и лоша. Коя да ти кажа първо? - Кажи първо лошата. - Ударих колата в един стълб. - ???? - Добрата е, че обещавам това да не се повтаря.
Един мъж, който бил много „надарен" отишъл на доктор-венеролог. След като влязъл в кабинета, мъжът си свалил панталонът и слипът и извадил „достойнството" си. Докторът го погледнал и попитал: -Е и, от какво се оплаквате? –Не бе докторе, не се оплаквам. Хваля се бе!