Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той беще същински неудачник. Във всичко. И в секса също. Даже като звънна на "Секс по телефона", му отговориха: - Не днес. Боли ме ухото.
Разни 2,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не разбирам защо непрекъснато се караш с жена си и в същото време уважаваш тъщата? - Защото навремето тя бе решително против нашия брак. Две деца се скарали. Попското дете казало: - Сега ще кажа на татко да не ти дава от баницата! - А пък аз ще кажа на мама да не меси баница. Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: - При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. - Хайл Хитлер! - Абе, Исаев, остави ме на мира, бе… Един мъж отишъл на море по време на отпуската. Легнал на плажа и му станало толкова приятно от леко парещите лъчи на слънцето и звука от вълните та взел, че заспал под чадъра. Като се събудил, ужасна болка го пронизвала надолу от кръста - сянката се била изместила, цялата кожа по краката му била изгоряла и имала по-червен цвят даже и от лицето на разпален комунист по време на партийно събрание. Качили го в "Бърза помощ" и директно в най-близката болница. Лекарят го погледнал, видял колко критично е състоянието му, помислил малко и предписал рецепта, която съдържала дефламол, тоалетно мляко, цял куп лекарства и на последно място виагра. Санитарят го погледнал учудено: - Докторе, за лекарствата ясно, ама за кво му е тая виагра... той и без това не е в състояние да се движи, та камо ли да прави секс. Докторът го погледнал изпод вежди и отговорил: - Как защо му е виагра - за да не може чаршафът да му опира в кожата на краката! - Живеем в разширяваща се вселена. Тя иска да е по-далеч от Чък Норис.