Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мъничко черничко върви под земятa и дрънчи. Що е то? - Къртица връща стъклен амбалаж.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Няма добри и лоши хора. Има свои и чужди. На своите прощават даже лошото. А на чуждите не прощават даже доброто.
Бисери
03.10.2017
3,209 прегледа
Следващ →
Още вицове
Киркор отива на гости на Гарабет в съседния град. Цяла вечер яли и пили. Станало време да си лягат. През ноща Киркор се събудил, защото му се пикаело много. В бързината не успял да намери тоалетната, затова си свършил работата в една тенджера. На сутринта си тръгнал преди домакините да са станали. След време на Киркор отново му се наложило да отиде до съседния град. На всеки ъгъл се оглеждал да не срещне Гарабед. Но колкото и да се опитвал, не можал да избегне срещата. Започнал Киркор да се обяснява. Гарабет обаче рекъл: - Не се притеснявай. Жената нищо не разбра. Аз и казвах, че яденето мирише, обаче тя ми се разсърди, че не съм и харесвал манджите.
- Какво правели с близнаците в Съветския съюз? - Единия го изпращали в космоса, а другия го показвали, че се е върнал.
Въпрос: Какво е девственица? Отговор: Мноого грозна, пъпчива... петокласничка...
Студенти имали лекция по философия и се водел разговор на тема: Има ли Бог или няма. Професорът представил следната логика: - Някой, от вас колеги, чувал ли е Господ? Тишина... - Някой, от вас, да се е докосвал до Господ? Тишина... - Някой, от тук присъстващите, да е виждал Господ? Пак тишина... - Тогава, Господ не съществува! Но един от студентите се замислил и поискал думата. Любопитен да чуе какво има да каже този дързък студент, професорът му дал думата. Студентът: - Колеги, някой от вас да е чул мозъка на нашия професор? Мълчание... - Някой да е докосвал мозъка му? Мълчание... - Някой да е виждал мозъка на нашия преподавател? Мълчание... - Тогава, според неговата теза излиза, че той няма мозък!
Жена на програмист се прибира късно вечерта и гледа: компютърът включен, по телевизорът върви някакъв филм, от уредбата дъни музика, в кухнята ври вода в тенджерата, а в хола лежи на дивана пиян мъжа й с книга в ръка и спи. Тя го буди: - Скъпи, какво става? Защо всичко е включено? - Не пречи! Работя в многозадачен режим!