Зайо спечелил на лотария, купил си BMW отишъл да сваля Лиса. Но все не можел да я прикотка в колата. Един ден я излъгал:
- Лисо, я ела насам да ти кажа нещо на ухото...
Лисицата протегнала глава през вратата към Зайо, а той вдигнал стъклото нагоре, приклещил я и я опънал.
Вълкът в това време гледал завистливо отстрани и си мислел: "Абе аз пари за BMW нямам, ама барем една странична врата да си купя..."!
Двама борци си купили БМВ-та, но се оказало, че са еднакви и те много ги обърквали. Тогава решили единият да си счупи левия преден фар, а другият - десния.
Направили го, но пак не могли да ги различават. Решили единият да си счупи дясното предно стъкло, а другият - лявото. Отново нямало резултат. Направили същото и с мигачите, и с огледалата, и с калниците... Начупили си колите, но продължавали да ги объркват. Изведнъж
единият се сетил:
- Виж к’во, дай да направим така: аз ще взема белия, а ти - черния.