Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Добрият юнак отишъл да се бие с лошата ламя. Замахнал с меча и й отсякъл главата. На нейното място поникнали две нови глави. Отсякъл и тях - на тяхно място поникнали четири. Пак ги отсякъл - поникнали осем. И тях отрязал - пораснали шестнадесет. Сякал юнакът, сякал... а когато отсякал 65536-тата глава ламята издъхнала, защото била само 16-битова.
Програмисти 3,709 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо ти е превързана ръката? - Снощи, като излизах от бара, ме настъпиха... На турската граница Български автобус пълен с куфарни,мургави търговци. Качва се митничаря,засуква мустак и със строг поглед: - Долар,вар му? Някой се обажда: - Йок! - Чок долар - йок проблем,Йок долар - чок проблем Син се връща вкъщи пиян като кирка. Спъвайки се и олюлявайки се по стълбите, той вдига страхотна патардия. Майка му го чува и излиза да го посрещне: - Абе, сине, нали ти казах да пиеш докато ти стане хубаво, а ти глей на кво си се направил, бе... - Верноооо, бе, мамо, каза ми... ама отде толкова пари, ма... - Нали не си забравил, че ми дължиш стотачка? - Още не. Дай ми още малко време и задължително ще забравя. Срещат се двама набори на по 85г. служели казармата заедно и единият казва: - А, бе, Пешооо ... спомняш ли си, че навремето, когато карахме казармата ни слагаха бром в храната (слага се, за да не стават пишките на войниците толкова често)? А другият: - Ама това не е вярно ... слага ли ни бром в храната ... как пък не ? - Вярно е , бе ... как да не е вярно ... почна да ме хваща вече ...