Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте двама, а ние сме трима. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...
Любими Герои 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден се провело цирк на центара на едно село в града... Клоулнът излязъл на сцената с един слон и казал давам по 1 000 000 000 евро на този който накара слона да каже ДА и НЕ. Излязъл на сцената един мангал и казал да загасят лампите... Загасили те лапмпите и циганина започнал да бие слона с една лопата... Като светнали лампите клоулнът казал на мангала! Сега да чуем как слона ще каже ДА и НЕ... И мангала попитал слона: - Искаш ли да взема лопатата ве? Слона казал: НЕ! - Искаш ли да убия клоулна ве? - ДА!:Д :Д :Д Урок по естествознание. Учителката: - Ние виждаме, че сме обкръжени от вещи и предмети - чинове, дъска, прозорци, в прозорците виждаме дървета, облаци, а най-отгоре небето, а на небето няма никой. Значи, деца, БОГ няма! Разбрахте ли? Иванчо ти разбра ли? - Да, госпожо! - Я повтори! - Ние виждаме, че сме обкръжени от веши и предмети, чинове, ученици, дъска, учителка, а най-отгоре - главата на учителката, а мозък не виждаме...Значи.... В театъра поручикът играе Подколесин. Както винаги си е забравил ролята и суфльорът му подсказва. - Дали да взема да се оженя - шепне суфльорът. - Дали да взема да се оженя - повтаря Ржевски. - Ама нямам пари - шепне суфльорът. - Ама нямам пари - повтаря Ржевски. - Сега бавно ставаш - подсказва му суфльорът. - Пък и бавно ми става... - казва Ржевски. Баща и син на покрива на къщата: - Тате, защо баба се щура насам-натам из двора като луда? - За теб може да е баба, за мен е тъща, подай ми следващия пълнител! все по-4есто 6те ви6дате техтове на балгарски написани по този отвратителен на4ин. хората в балгариа и наи-ве4е децата забравиха да пишат на родниа си език. много е пла4ебно положението. Pi6ete na bylgarski ezik!!!