Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако сте в стая в студентското общежитие и чуете весел капчук по перваза на прозореца, не бързайте да отваряте и да слагате ръка под струята: в осем от десет случаи вместо дъжд може да се лее нещо лепкаво и гадно миришещо....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Тъмна нощ. Два бухала стоят на клон. Единият казал: - Бууу! Другият казал: - Бууу на майката ти пу**ата. Изкара ми акъла!
Тъпизми
03.10.2017
2,624 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж бил в командировка в Италия. Там се запознал с една италианка. Влюбил се до уши в нея. След известно време тя му казала, че е бременна. - Слушай, аз трябва да замина, но ти не се притеснявай. Раждай детето, а когато родиш ще се разведа със съпругата си и ще дойда при тебе. - А как да ти съобщя, когато родя? - Ти просто ми изпрати една телеграма, с една единствена дума "СПАГЕТИ". Аз ще разбера всичко. Заминал си той, а след девет месеца, жена му звъни в службата му и казва, че е получила странна телеграма. Мъжът се прибира бързо вкъщи, взима телеграмата, прочита я и пада в безсъзнание. На нея пише: "СПАГЕТИ, СПАГЕТИ, СПАГЕТИ и СПАГЕТИ. ДВЕ С ПИШКИ И ДВЕ БЕЗ".
Два лъва в саваната си приказват. - Писнаха ми тия бели ловци! Търкалят джиповете насам натам, пият, вдигат шум през нощта, псуват пред малките... - Аха - съгласява се другият. - И после телефоните им ти звънят в корема през пет минути...
Видял един човек Вуте да копае дупки и го запитал: - Защо копаеш тия дупки, Вуте? - Снимки до кръста за паспорт ще правя. - А защо шест дупки копаеш? - Ами толкова снимки ми искат.
Началник на малка гаричка отива при пътник, чакаш на перона и му казва: - Губите си времето:влакът за Курило в 10:20 вече не спира на нашата гара. - Как така? Сменили са разписанието ли? - Не, просто дадох на машиниста назаем 100 лева.
Господине лошо ли ви е??? -Не Хубаво ми е!!! Защо тогава Повръщате ... ??? -Немога да задаржа Толкова щастие в себе си.