Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Пешо, защо тиганите са ти без дръжки? - Понеже жена ми е тенисистка...
Семейни 2,591 прегледа
Следващ →

Още вицове

По телефона: - Ало, данъчното ли е? - Да.Затваря се. След малко: - Ало, данъчното ли е? - Да.- Странно...Затваря се. След половин час: - Ало, данъчното ли е?- Да, кажете какво има? - А, няма нищо. Преди половин час трябваше да Ви взривят. - Защо си толкова тъжна? - Той замина, подари ми роза, и каза, че ще се върне, когато тя увехне. - Колко романтично! - Да, ама розата е пластмасова... Иванчо заварил майка си и баща си да го правят. Попитал ги: - Мамо татко, какво правите? - Играем на 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. - Как се играе? - питал Иванчо. Бащата казал: - На 1 майка ти си сваля блузата. На 2 - аз си свалям блузата. На 3 - майка ти си сваля полата. На 4 аз си свалям панталоните. На 5 вкарвам количката в гаража. На 6 - я изкарвам. На 7 - майка ти си облича блузата. На 8 аз също си обличам блузата. На 9 майка ти си обува полата, а на 10 аз си обувам панталоните. И това е играта. На следващия ден Иванчо разказал на Марийка за играта и решили да я пробват. Започнали. 1,2,3,4,5,6,5,6,5,6,5,6. Защо жените живеят по-дълго, а се пенсионират по-рано? Те затова живеят по-дълго, защото се пенсионират по-рано! Отива един човек да търси работа във ферма. - Искам 1000 лева заплата! - Чакай, бе! Хората тука вземат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? - Ами... Разбирам езика на животните. - Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. - Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, 2 сте си ги поделили! - Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. - Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! - Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете, и те изблейват. Шефа бързо казва: - Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни!