Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява във вестник: По случай Свети Валентин - намаление за лечението на заболявания, предаващи се по полов път.
Бисери 3,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шеф към подчинен: - Забелязах, че всеки път когато "Левски" има мач, вие карате тъща си в болницата. - Хм... Знаете ли, прав сте! Не бях се замислил. Мислите, че симулира ли? Две блондинки седяли на двата бряга на една река.Едната се провикнала към другата: -Кажи ми как да мина на другия бряг? -Ами, че ти нали си на другия бряг! Мъж към жена си: - Скъпа, поканих днес за вечеря един приятел. Жената: - Поканил си? Как можа? Детето е сополиво, имам много за пране, вкъщи няма нищо за ядене, апартаментът целия е за чистене! - Именно: той ми е най-добрия приятел и искам да го спася. - Да го спасиш?! От какво? - Напоследък се е замислил за сватба... Мъжът попитал Господ: - Господи защо направи жените толкова красиви? Господ му отговорил: - За да се влюбиш в тях! Мъжът попитал пак Господ: - А защо ги направи толкова тъпи? Господ му отговорил: - За да може и те да се влюбят в теб! Веднъж малкият Иванчо разхождайки се в парка намира бележка, но уви не може да чете. Занася бележката на учителката си и я моли да му я прочете. Учителката прочела бележката и му се скарала: - Как не те е срам да ми даваш такива работи! Вън, да ми се махаш от главата! На път за вкъщи срещнал полицай. Помолил го да му прочете бележката. Полицаят погледнал бележката и побеснял. - Как може такова малко момче да се занимава с такива работи? Учуден Иванчо отишъл при баща си и му показал бележката. Той я прочел и почнал да му вика: - Ти, безсрамнико, как не те е срам да ми показваш такива работи! Смаян Иванчо тръгнал да обикаля и да търси някой да му прочете бележката. След дълго обикаляне и търсене стигнал до дявола. Помолил го да му я прочете. Дяволът погледнал бележката, засмял се и я скъсал. Малкият Иванчо го попитал защо се смее и какво толкова пишело на бележката. Дяволът, смеейки се му отговорил: - Не знам, не мога да чета.