Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доста отдавна, през 1982, една съученичка ми подари за рождения ден шоколад и две вносни аудиокасети. На тях имаше записани детски гласове и крясъци. Чак след няколко години разбрах, че това е PinkFloyd...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Време е вече за спане! Който е за -да се прозее!!!
Бисери
03.10.2017
3,316 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въведена е поправка в пенсионна реформа: всеки, който се задължи след пенсиониране да живее не повече от три години, ще му бъде увеличен размера на пенсията значително.
- Вярваш ли в края на света, който ще настъпи на 21 декември 2012 година? - Вярвам, но мисля, че ще мине незабележимо, както и всички предишни.
Ако слушаш хората, можеш в морето да ловиш зайци, а в гората - риба.
Доктор към пациент: - Имам за вас една лоша, една добра и една великолепна новина. С коя да започна? - С лошата. - Вместо десния ви крак сме отрязали левия! - А добрата? - После отрязахме десния, но се оказа, че той е бил здрав! - А великолепната? - Един пациент от съседната стая иска да купи обувките ви!
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, хайде да се возим! - Добре бе, Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не съм! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли се бе? - Абе много бавно караш! - казал Зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли се бе? - Неее. - Е сега ще се насереш като ти кажа, че нямам спирачки!