Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По повод: МВР се опитва да контролира интернет форумите http://www.segabg.com/onlin/new/articlenew.asp?sid=2010041900040000401 Между полицаи: - Как си през уикенда, да идем за риба? - Не става - в събота съм 24 наряд "дежурен по форум"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Време е вече за спане! Който е за -да се прозее!!!
Бисери
03.10.2017
3,317 прегледа
Следващ →
Още вицове
При провеждането на безбройните полицейски акции "Наглите", "Крокодилите", "Октоподите", "Мафиотите", "Отвратителните", "Неморалните", "Безкомпромисните", Цветан Цветанов малко се поувлякъл и арестувал "Ниските", "Грозните" и "Дебелите". --- реплика на случаен минувач: "Стига с тази Фидосова!"
Изобретено е ново ефективно противозачатъчно средство за жени: таблетки за главоболие.
В казармата командирът строил войниците и започнал да ги изпитва: - Иванов, кажи веднага какво е родина? - Миии, незнам. - Родина - това е твоята майка, Иванов. Петров, сега ти ме кажи - какво е родина? - Това е майката на Иванов, командире! - Не, Петров, родина е твоята майка. Сега какво разбра? - Мии, че с Иванов сме братя!
В час по руски език учителката вдига Иванчо и го попитала: - Кто ето? И показала някакъв портрет. - Ето плешивой! - отговорил Иванчо. - Садис, двойка. - Как двойка бе, госпожо, да не съм го оскубал аз?! - попитал учудено Иванчо...
Албанските учени изобретили ново оръдие и един генерал отишъл да го изпита. Повъртял се генералът около оръдието, поогледал го и казал. - Добре, всичко ми харесва и разбирам защо има дупка отпред, но защо по дяволите сте му направили дупка и отзад? - Как защо, ами откъде ще се вкарва фунийката?