Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Болният изплашено: - Докторе, докторе, що за диагноза ми пишете!? Докторът бодро: - Не се притеснявайте, това не е диагноза, това е некролог...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Китайските хакери, проникнали в мрежата на Пентагона, били силно учудени, срещайки в чата на главния сървър група руски ученици.
Програмисти
03.10.2017
5,322 прегледа
Следващ →
Още вицове
В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл". -Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор - казва един от тигрите. - Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, малко жилав, но все пак добър...
Последната мутра: Сега какво, сам ли да се гръмна?
Учителката се кара на Иванчо: - Иванчо, добрата половина от момичетата в класа се жалват, че постоянно им правиш неприлични предложения! - Клевета е, госпожо! Това не е добрата, а лошата половина. Добрата половина отговаря на моите предложения със съгласие.
Семейна двойка си лежи на дивана пред телевизора. - За какво си мислиш? - За каквото и ти! - Чудесно, донеси и на мен една бира.
Руският министър на отбраната казва на подчинените си: - Американците ни предлагат да ни помогнат в разоръжаването. Искат да им изпратим половината си танкове да ги нарежат и претопят на техни разноски. - Е, няма лошо... - Ама май е по-добре да им пратим ракетите. - Защо? - Ами на танковете трябва да им плащаме транспорта, а ракетите ще ги засилим на собствен ход.