Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер!
Разни 2,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди мноого мнооого години Бойко Борисов се натъкна на мечка и тя толкова се уплаши, че побеля от страх и реши да се изсели на север за да предотврати повторна среща.. Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! - Ева, като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда – каза Господ на Ева – Трябва ти нещо силно физически и слабо психически, нещо егоцентрично, егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! - То ще се нарича “мъж”, ще носи името Адам и за да отговаря на описанието, ще му кажем че е създаден първи – каза Господ на Ева Иванчо се оженил за Марийка, но като я чукал искал да стигне дъното на пичето й. Първата брачна нощ добре, втората пак, но на третата фал. Иванчо не можал да стигне дъното. - Марийке, ще се развеждам с теб. Марийка отишла при майка си и обяснила всичко. Майка й казала да сложи една ябълка. Марийка изпълнила заръката. Иванчо останал доволен. Тя станала и извадила ябълката и я измила. Иванчо станал сутринта и гладен изял ябълката. Било кризисно време и ябълкити били кът. Марийка се събудила и видяла, че ябълката я няма. Ревешката тя отишла при майка си. - Мамо, пък Иванчо изяде ябълката. Майкат я зауспокоявала: - Оооо Марийке, той баща ти едно време по цели тикви ядеше. Баща се кара на сина за лошо поведение в училището: — Защо дърпаш момичетата за косите? — Тате, за какво да ги дърпам, като още не са пораснали? Две блондинки си говорели: -Абе, муцка, знаеш ли кога се пада Нова Година ... след една седмица е все пак трябва да направим някакви планове за вечерта. -Ами петък се пада. -Ееее, дано не е 13-ти!