Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Военен инструктор обяснява на новобранци-шофьори: - Кормилото служи, за да завивате с него наляво, надясно, и на други страни.
Военни 3,833 прегледа
Следващ →

Още вицове

Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве. - Какво стана бе? - Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз... Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ: - С тебе пък какво? - Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка... На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан: - ?!?!?!? - Ей, ебати майтапа! - Какво бе? - Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и... - Добре де и какво натам? - Ми свих му топчето, а на него пишеше "Произведено в България"! Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието. Едно дете се разхожда в парка и възрастен човек го заговаря: -Синко , как се казваш? -Не знам, докато ме кръщаваха ми влезе вода в ушите... Телефонът звъни. Зетът вдига слушалката. - Ало? ... Тъща ми я няма в момента в къщи. Нещо да й предам? - Аз съм нейна приятелка... - Приятелка?! Не може да бъде! Вие сигурно сте сбъркали номера... Из архивните протоколи на КАТ: "Трабантът леко е закачил бронята на мерцедеса. Шофьорът на трабанта е починал от раните си."