Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Грешките правят живота ни по-интересен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Военен инструктор обяснява на новобранци-шофьори: - Кормилото служи, за да завивате с него наляво, надясно, и на други страни.
Военни
03.10.2017
3,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве. - Какво стана бе? - Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз... Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ: - С тебе пък какво? - Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка... На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан: - ?!?!?!? - Ей, ебати майтапа! - Какво бе? - Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и... - Добре де и какво натам? - Ми свих му топчето, а на него пишеше "Произведено в България"!
Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието.
Едно дете се разхожда в парка и възрастен човек го заговаря: -Синко , как се казваш? -Не знам, докато ме кръщаваха ми влезе вода в ушите...
Телефонът звъни. Зетът вдига слушалката. - Ало? ... Тъща ми я няма в момента в къщи. Нещо да й предам? - Аз съм нейна приятелка... - Приятелка?! Не може да бъде! Вие сигурно сте сбъркали номера...
Из архивните протоколи на КАТ: "Трабантът леко е закачил бронята на мерцедеса. Шофьорът на трабанта е починал от раните си."