Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Нощес не се наспах... - А причината? - Причината и тя не се наспа...
Бисери 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една от най-оживените магистрали в Италия има огромно задръстване. Мъж в края на гигантската колона чака търпеливо час, чака два, нито една от колите пред него не помръдва. Накрая нервите му не издържали и той започнал да натиска клаксона. Нищо не се случило. Излязъл мъжът от колата и пресрещнал трима колеги-шофьори, които се задавали от по-предните коли. - Какво толкова се е случило, че има такова задръстване? - Група терористи са хванали Берлускони и сега искат откуп. Или 10 милиона долара, или го палят - отговорили ония. - И колко събрахте досега? - 500 литра бензин и няколко кибрита. Клиент в ресторанта към келнера: - Какво е това пиле? Кожа и кости само? - Вие и перата ли искате? Скучно ти е в самолета по време на полет?! Идея - натисни бутона за повикване на стюардесата и когато стигне при теб кажи на висок глас: НЕ! НЕ МОГА ДА УПРАВЛЯВАМ САМОЛЕТ! Поручик Ржевски прочел книга за това как трябва да се разговаря с жените. Там имало и примерни теми за разговор: за животните, за времето, за музика, за любов. Решил той да опита, отишъл при една дама и казал: - Какво хубаво кученце имате, мадам! - и го сритал с ботуша си - Лети ниско, сигурно ще вали. У дома имам един барабан, не искате ли да ходим да се чукаме? Англичанин отива при лекаря. - Сър, с жена ми сме женени от пет години, но още не можем да се сдобием с наследник. Докторът: - Сър, опишете ми сексуалните си отношения с жена си. Англичанинът: - Сър, какво по-точно имате предвид? Докторът първоначално се сащисва, но после започва да разказва на пациента си за секса, вади книга и започва да му показва картинки. Пациентът слуша мълчаливо и невъзмутимо разглежда картинките. Най-накрая се обажда: - Сър, всичко, което ми разказахте, е просто поразително! И вие смятате, че този комплекс от забавни гимнастически упражнения може да ни помогне да се сдобием с наследник?