Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На прием в казармата: - Иван Игнатов? - Да. - Добре.. да подготвим документите... ...Вашето име?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Един глупав човек много искал да стане каубой. Решил да вземе няколко урока. - Ето това е ласо. С него хващаме кравите. - Да, разбирам! А какво използвате за стръв?
Любими Герои
03.10.2017
3,744 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките!
Един мъж отишъл в един бар и казал на бармана: - Бармане, дай едно уиски, че си ебало майката. Барманът му сипал и го попитал: - Какво е станало? - Абе не е за разправяне - отвърнал мъжът. - Кажи де - казал бармана. - Абе, ей тук пред бара се опитах да си паркирам трабанта, а зад мен един с един тир ми вика: Ей, ще паркираш ли или аз да паркирам? А аз му казвам: - Ти луд ли си, аз не мога да паркирам трабанта, ти ще ми паркираш цял тир. А той: - Ако паркирам тира, ще ми направиш ли свирка? - Добре - му казах аз. Барманът: - И какво стана? - Голям шофьор, голяма работа.
Събрали се на околосветско пътешествие на яхта американец, французин, италианец, италианка и българин. След някое време мъжете решават да се разберат кой ще ухажва италианката. Американеца: - Аз ще я ухажвам, аз съм най-богат, а знаете, че поръчва музиката, който плаща! Французина: - Не, аз ще я ухажвам, като французин, ние сме най-любвеобилната нация. Италианеца: - Няма какво да спорим, аз ще я ухажвам, аз съм италианец все пак. Българинът си седи мълчаливо и си пие биричката. Другите учудено го питат и него: - Защо мълчиш? - Аз вече две седмици я чукам и не знаех, че трябвало и да я ухажвам
- Чу ли? Ще местят началника ни! Интересно, кой ще заеме мястото му? - Сигурен съм, че ще бъде добър и достоен човек. Все пак познавам себе си от ранно детство.
При спор е полезно да минеш от страната на опонента - и ОТТАМ ДА УДАРИШ!