Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един глупав човек много искал да стане каубой. Решил да вземе няколко урока. - Ето това е ласо. С него хващаме кравите. - Да, разбирам! А какво използвате за стръв?
Любими Герои 3,744 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят, едната пита: — Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: — За да ги запомнят по лесно брюнетките! Един мъж отишъл в един бар и казал на бармана: - Бармане, дай едно уиски, че си ебало майката. Барманът му сипал и го попитал: - Какво е станало? - Абе не е за разправяне - отвърнал мъжът. - Кажи де - казал бармана. - Абе, ей тук пред бара се опитах да си паркирам трабанта, а зад мен един с един тир ми вика: Ей, ще паркираш ли или аз да паркирам? А аз му казвам: - Ти луд ли си, аз не мога да паркирам трабанта, ти ще ми паркираш цял тир. А той: - Ако паркирам тира, ще ми направиш ли свирка? - Добре - му казах аз. Барманът: - И какво стана? - Голям шофьор, голяма работа. Събрали се на околосветско пътешествие на яхта американец, французин, италианец, италианка и българин. След някое време мъжете решават да се разберат кой ще ухажва италианката. Американеца: - Аз ще я ухажвам, аз съм най-богат, а знаете, че поръчва музиката, който плаща! Французина: - Не, аз ще я ухажвам, като французин, ние сме най-любвеобилната нация. Италианеца: - Няма какво да спорим, аз ще я ухажвам, аз съм италианец все пак. Българинът си седи мълчаливо и си пие биричката. Другите учудено го питат и него: - Защо мълчиш? - Аз вече две седмици я чукам и не знаех, че трябвало и да я ухажвам - Чу ли? Ще местят началника ни! Интересно, кой ще заеме мястото му? - Сигурен съм, че ще бъде добър и достоен човек. Все пак познавам себе си от ранно детство. При спор е полезно да минеш от страната на опонента - и ОТТАМ ДА УДАРИШ!