Турците се гонели Чапай и Петка все Петка се качвал на дървото, а Чипаи стоял отдолу. Накрая Чапай казал:
- Петке, аре аз ще се кача горе на дървото, ти ще седиш долу.
Петка казал:
- Добре, Чапай.
Турците пак ги подгонили, стигнали ги и казали:
- Стига сме ебали тоя долу, аре ония горе.
Влиза 70-80 годишна бабичка в една аптека и крещи:
- Дайти ми антивиагра!
- Ама, бабо, то няма такова?! За какво ти е?!
- Абе, дайти ми, чи стареца умря и ни мога да му затворя ковчега!