Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишла една селска женица в града и търси болницата. Вижда насреща си един милиционер и го пита: - Абе Мильо, къде е окръжна болница? - Първо - не съм Мильо, а Иван. Второ, болницата е квадратна, а не окръжна. И трето - махай се от тука, че ще минава Индира Ганди със жена си.
Полицаи 3,781 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хубава мацка при доктора: - Докторе, направо не знам как да ви се отблагодаря... Доктора(палаво): - Знаете-знаете как... Летят си животните в самолета, а папагалът скръстил крила и важно тропа. Минал заекът и го питал: - Защо тропаш, бе? - Щото съм отворен - казал папагалът. - И аз съм отворен - казал заекът и той започнал да тропа. Минала лисицата: - Защо тропате, бе? - Щото сме отворени. И тя отворена, и тя взела да тропа. Минали вълкът, лъвът, жирафът и те отворени, и те тропат. Минал слонът и попитал: - Абе, вие тука всичките, защо тропате, бе? - Щото сме отворени - му отвърнали животните. Слонът и той отворен, и той взел да тропа. Като се включил и слонът, подът на самолета не издържал и се продънил. Животните взели да падат от самолета. Настанала паника и се чули викове: - Ааааааа... Папагалът важно попитал: - Що викате, бе? - Щото не можем да летим. - Е, тогава що се правите на отворени! На изпит по история в руско училище, учителката пита едно от децата: - Кой е бил Чапаев? - Ами, той е бил предводител на негрите. - ??? - Ами да, нали е воювал срещу белите… 3 мутри тръгнали за голяма сделка към пустинята... ама не щеш ли катастрофирали и било неизбежно да продължат. Обади ли се те на шефа си, върнали се при него и той ги питал какво точно станало... Те обяснявали обяснявали... а шефът им изненадан от това което носят ги пита: - Ае... теб за кво ти е тая шапка бе? - Ми там нали много слънце.. и да ми пази сянка. отвърнал единия. - А на тебе за кво ти е тва шише? - Знам, че там е няма много вода и съм си напълнил. - казал втория. - А ти бе умнико... за кво си взел тази врата от колата...? - зачудил се шефът. - Ми шефе, знам, че там е много топло... и като ми стане горещо да си отворя прозореца. Перничанин сваля софиянка. Качват се у тях за "по кафе", тя се съблича гола и ляга: - Аааа, нема ми ги играеш тея номера, обуичай се и се съпротивуявай!