Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скачат десантчици. Всички скочили. Капитана: - Иванов, ти не скочи ли първи? - Да, господин капитан, но парашутът ми не се отвори и се наложи да се върна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Отишъл Штирлиц за гъби в гората. Ходи, ходи, а гъби никакви. "Сугурно не им е сега сезона." - помисли си Штирлиц и падна в една преспа сняг.
Разни
03.10.2017
1,911 прегледа
Следващ →
Още вицове
САЩ са във финансова криза, съветниците на президента решили да уговорят Путин да не си тегли парите от американските банки за да не рухнат Щатите. Буш се обадил на Путин и го помолил да не си тегли парите. Путин се съгласил, но попитал какво ще получи в замяна, Буш отговорил, че ще получи какво поиска. Няколко часа по-късно в кабинета на Путин седят и говорят - Путин и Медведев какво да искат от американците. Изведнъж, Путин казал: - Дай да ги накараме да си изберат негър за президент и хубаво да се посмеем.
Ако щастието не е в парите, то значи, че на мен много ми върви.
Чукча се качва в тролей и перфорира два билета. - Защо перфорираш два билета? - го питат хората. - Защото мога да изгубя единия. - Ти може да изгубиш и двата билета. - А, аз съм умен, имам и карта.
Старият хан събрал синовете си, за да им разкаже приказката за задружността и снопа стрели. Казал на най-големия: - Синко, подай ми стрелите. - А къде е колчана, татко? - Ей там, зад плочата на Лили Иванова.
Започнала една блондинка работа като барманка. Идва клиент и казва: - Един " Бурен оргазъм" моля! Блондинката се възмущава: - Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение! - Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът. - М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим...