Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива някакъв на очен лекар. Почукал, попитал дали това е кабинета на очния лекар и след като го поканили влязъл и почнал да се съблича. - Ама какво правите? Аз съм очен лекар... - Спокойно докторе, сега ще ти обясня. Свалил си човека ризата, панталоните, обувките. Тръгнали гащите да си сваля. - Ама г-не, аз съм очен лекар бе, моля ви- изпаднал в тих ужас лекаря. - Споко бе докторе, сега ще ти покажа. Свалил си човека гащите и разтворил широко задника: - Ела сега тука и погледни докторе. Виждаш ли го ей това косъмче тука, точно до ануса дето е? - Да... виждам го... - Е, като го дръпна ми се насълзява дясното око.
Лекари 3,657 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец иска 100 долара кредит от швейцарска банка. — Предполагам, знаете, че има лихва и че трябва да гарантирате кредита? — Да, ще заложа един нов Мерцедес. — Тогава може да вземете много по-голям заем. — Не, ще взема 100 долара. След една година габровеца връща с лихвата 107 долара и казва: — Ето това е добра сделка. У нас за гараж ми искат 50 долара месечно, а при вас за 7 долара колата седя една година. Половият хормон е най-силния халюциноген... Пред теб стои най-обикновена кучка, а той ти показва мило и нежно прекрасно създание. Един път Чък Норис го ухапала кралска кобра и след 5 дни мъки и болки змията умряла... Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: - Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш. Излизат двама от кръчмата. - Хайде да ходим по жени! - Не, аз имам млада и хубава жена... - Добре! Отиваме у вас.