Мъж е при психолог.
- Изневерявате ли на жена си?
- Да.
- Не я ли обичате?
- Обичам я.
- Но изневерявате? Значи не обичате!
- Обичам я, затова изневерявам рядко и само с най-добрите й приятелки.
Свекърва нарежда на снахата:
- Не можеш да чистиш хубаво, лошо готвиш, само тормозиш сина ми, що за жена си? Аз на твоите години...
- Да, мамо, знам на моите години, вече трети мъж сте погребвали.