Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора.
Вади пистолета и му казва.
-Ела с мен отвън.
Излизат на улицата. Полковника:
- Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане.
Жената чува двата изстрела, подава си главата през прозореца да погледне и после се провиква:
- Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха.
Полицейската патрулка се движи по "Цариградско шосе". Стигат до спирката на тролейбуса на "Алея Яворов" и виждат един баварец спрял, със запален двигател, светещи фарове и отворена вратата на шофьора. Зачудили се те какво става и точно мислели какво да правят, когато чули шум в парка съвсем наблизо. Влезли в парка 10 метра навътре и какво да видят: Едно борче със свалени гащи се опитва да си напъха един цял кроасан в задника.
- Какво правиш бе? - попитал силно учуден единят полицай
- Е к`во да праим брато, кат бех на зъболекър и оньо ми каа да ручам от другата страна!!!