Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не сме толкова богати, че да плащаме данъци!!!
Бисери 3,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зайчето и Баба Меца отишли за риба. Свършила стръвта и Баба Меца казала: - Зайко, в храста отзад оставих бурканчето със стръвта. Бързо я донеси! Тъкмо Зайко се скрил зад храста, Баба Меца хванала Златната рибка. Нали била добричка, Баба Меца си пожелала две жeлания и оставила едно за Зайчето. В този миг от храста се чуло: - Бабо Мецо, да ти изсъхнат топките! Къде си скрила бурканчето? Жена се оплаква на психолог: - Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна. - Не се притеснявайте, всички деца са такива. Като порастне, ще стане добър човек. - Сигурен ли сте? - Да, разбира се. Не се безпокойте, госпожо Шикългрубер. Изпит в медицинския институт. Преподавателят: - Пищовите после не изхвърляйте, първите няколко години, когато станете практикуващи доктори, може отново да ви потрябват. Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко. След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера: — Ако обичате ще може ли един Ошав? Келнера малко очуден казва на дядото: — Господине, ако желаете можем да си сервираме пресен компот от сливи. Дядото отговаря окончателно: — Няма нужда синко моето време мина сега съм на сухи сливи. В университета асистент пита студентка: - Какво означава буквата Д на блузката ви? Може би това е първата буква на вашето име? Диана, Деница, Димана ...? - Не, Д означава девствена, обаче трябва да ви кажа, това е една много стара блузка.