Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Първи ноември е. Рано сутринта, народният будител отново включи ъглошлайфа.
Други 2,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Много успешен адвокат паркира си чисто нов Lexus пред офиса си, за да го покаже на колегите си. При излезането му, един камион преминава твърде близо и се блъска във вратата от страната на водача. Адвокатът веднага грабва мобилния му телефон и вика полиция. Преди служителите да започнат да разпитват, адвоката започва да крещи истерично. „Моят Lexus, който купих вчера сега е напълно разрушен!” Полицаят поклаща глава с недоумение:. "Не мога да повярвам колко материалистични сте вие, адвокатите! Вие сте толкова фокусирани върху вещите, че не забелязвате нищо друго!" "Как можеш да кажеш такова нещо?" - пита възмутен адвокатът. Полицаят:”"Ами не усещате ли, че лявата ръка липсва от лакътя надолу? Трябва да е била разкъсана, когато камионът ви удари." "Боже мой!" - изкрещял адвокатът. "Часовникът ми! My Rolex!" "My Rolex!" Едно малко момиченце се моли: -... Дай, Боженце, здраве на мама и татко, хляб насъщен на гладните и малко дрехи на бедните момичета от списанието на татко... Заседание на Министерски съвет. Кобурготски с тайфата мислят как да удвоят БВП(за тез дето не знаят:брутния вътрешен продукт). - Да вземем да намалим данъците и така да стимулираме потреблението! - Я по-добре не! Ще почнат да живеят по прилично , ще се разглези народа. - Ами да вземем да спрем да взимаме рушвети за един ден, а? - Ти пък, нали искаме само да удвоим БВП, а не да утрояваме... Днес новата колежка ми отвъртя един шамар неочаквано. Аз само я попитах дали гълта или плюе. Стори ми се съвсем естествен въпрос, щом работим като дегустатори на вино. Станка и Пенка баби на по 80-90 години стояли на една пеика и си плетяли! Станка пита Пенка: - Как си Пенке? Пенка отвърнала: - Добре съм Станке! После Станка попитала: - Пенке ма, твоите внуци ще доидат ли ма!? После последвало малчание!? - Пенке, Пенке???