Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент се явява, и нищо не знае. Доцентът, зевзек, му казва: - Не си чел, ама ти давам шанс. Извади си онази работа и пробий дупка в стената! Какво да правим, събува се студентът, прави дупката и взема тройка. След него влиза негова колежка. Пак не знае. Доцентът казва: - Окей. Последен шанс! Виждаш ли я онази дупка в стената? - Да. Е, и? - Кажи от какво е! Пули се студентката, не може да познае. - Не знам, но червилото около нея е моето...
Студентски 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно време е имало всичко щом всички приказки започват с „Имало едно време“… Един пияница се обажда вкъщи: - Скъпа, днес имаме банкет от работата, така че може да ме донесат малко по-късно! Не мога да не ви разкажа и приказката за арменската Червена Шапчица, известна като Червенян Шапчицян. Тръгнала Червенян Шапчицян в араратската тъмна гора, срещнала вълка, разговорила се с него и в накрая стигнала до къщата на баба си, да я наречем Бабаян. Влязла червената щапчица и видяла, че изпод юргана наднича зловещо лице и я гледало мрачно. - Бабо, защо са ти толкова големи ушите? - плахо попитала Червенян Шапчицян. - За да те чувам по-добре, детето ми - казала Бабата. - А защо са ти толкова големи очите? - За да те виждам по-добре детето ми! - А защо ти е толкова голяма устата? В този миг бабата отметнала одеялото, скочила в леглото и изкрещяла: - Защото съм Маги Халваджиян, а ти си жертва на "Сладко отмъщение"!!!! Колко блондинки са нужни да сменят една крушка? Мин.три - една да се качи на масата да хване крушката, а другите две да хванат масата и да я вартят :) Отидох на работа, включих компютъра, реших да вляза в Интернет, но не стана... наложи се да работя.