Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет? — „Аз като стана кмет ще направя това и това… “ — И какво стана? — Нищо. — А какво разправя сега? — „Аз като стана премиер ще направя това и това… “
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Толкова бързо заспивам на филмите, че почнах да свалям само trailer-а.
Бисери
03.10.2017
2,853 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка отишла в Технополис, харесала си телевизор и поискала да го купи. - Не може. - казал продавачът - Защо?! - Защото си руса. Блондинката си боядисала косата в черно и отишла пак. - Не може. - казал продавачът - Защо?! - Защото си руса. Блондинката си боядисала косата в червено и отишла отново. - Не може. - казал продавачът - Защо?! Боядисах си косата два пъти! - ТОВА НЕ Е ТЕЛЕВИЗОР! ТОВА Е МИКРОВЪЛНОВА ПЕЧКА!!!
Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал: -Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала: -Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо. Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката.
Учителката попитала Иванчо в даскало: - Назови 5 големи африкански животни!? Иванчо: - 3 слона и 2 жерафа!
На масата има оставени 2 книги.Едната е тънка и на нея пише"Логика".Другата е дебел том и на нея пише"Женска Логика"Стигаме ли до логичен извод защо няма 3та книга на която да пише"Мъжка логика"?
- Ало! Съпорта ли е? - Да, кажете. - Бихте ли казали, кой браузер е инсталиран при мен. - Щом задавате такъв въпрос, по-вероятно е internet explorer!