Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва: Отива той при нея и и казва: - Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора Обаче и мадама умна била и му отговаря: - Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо. А той и казва: - Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората. И мадамата веднага се заинтригувала и пита: - Така ли? Я да видим какво ще познае за мен? - Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа А мадамата се засмяла закачливо и му рекла: - Нищо подобно господине с бикини съм!!! А господина отвръща: - Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!!
Разни 1,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното! Бай Ганьо българина, американеца и турчина си вървели по пътя, а насреща им Дявола. Дявола им казъл: - Хайде да играем една игра - който се изпразни най - много ще го позлатя, а другите ще ги убия. Съгласили се тримата мъже, Дявола им дал по едно списание и те отишли да видят кой повече ще се изпразни. По едно време взели да се връщат. Американецът се върнал с едно бурканче, турчина се върнал с една кана, Бай Ганьо идва и не носи нищо. Дяволът попитал българина : - Ти защо идваш празен - не можа да свършиш ли? А нашият човек отговорил: - Че кой казва, че идвам празен, ей Пешо я докарай цистерната !!! Спасете Българските Приказки! линк - protest.bloghub.org ---- Дъщерята на Явор Колев пита баща си: - Татко, а зашо слепите да не могат и те да четат "Ян Бибиян"? - Защото няма как да платят на ИК "Труд"... ---- Новини от 2008 година: Днес при специализирана акция на НСБОП бе заловен опасен киберпрестъпник. В дома му е заловен компютър в работен режим - четял е детски приказки. По случая се води следствие. ---- - Вече можете да ми викате Тройчо ! - Защо? - Защото изтървахме 3 дузпи... - Ако моя мъж ми изневерява, ще му счупя всички рога...