Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прочетох книга на Карнеги, и реших: ще живея тук и сега. А в счетоводството ми казаха, че заплатата е чак след две седмици.
Професионални 2,798 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, приготвила ли си нещо за ядене? - Разбира се, че съм приготвила. Сложих от твоята подправка в супата! - Каква подправка? - Каква? Дето беше в кутийката! Ха-ха! В кутийката-мутийката! Ха-ха! Подправка-надправка в кутийката-мутийката! Животът така трябва да се живее, че Google да разбере за това. Но важното е Yоutubе да не разбира... Въпрос: Какво ще стане, ако 30 голи момичета скочат в басейн? Отговор: Компот от сливи. Моето гадже умря...Не бях на себе си от мъка и се заклех да й остана верен в нейна памет. В началото не беше трудно. Моята мъка беше толкова голяма, че даже не можех да си помисля да целуна друга. Но скоро едно момиче почна да проявява интерес към мен. На първо време се съпротивлявах. - Ти си много красива, - казах й, - но е адски рано. Извинявай. Но моите думи не я спряха. Тя продължи да ми се усмихва и кокетливо да премигва палаво с дългите си мигли. В следствие на което, аз се предадох и се озовах в обятията й. И в този момент свещеникът ни помоли да напуснем църквата. Каза, че нашето шепнене, мляскане и хихикане по време на опелото пречи на другите опечалени. Двама пияни са в магазин за дрехи. Единия едвам казва: - Госпожице, може ли да се запозная с вас? Другия го хваща под ръка с думите: - Абе идиот, това е манекен!