Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула: - Първи, тук осми, насочвам се за излитане. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, излетях. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31". - Разбрано, отписвам те.
Разни 2,241 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство оперни певци се каран и в един момент жената кресва: - Не ми дръж такъв баритон! Стои един много напушен наркоман в Зоологическата градина. Идва един полицай и му казва: - Ще те арестувам, дрогиран ми се виждаш! - Кой, аз? Нищо такова няма. - Как бе, нали те гледам, че две не виждаш. Я ми кажи - какво е онова животно в клетката отсреща? - и полицаят му сочи клетката на кенгуруто. - Ами, заек... - казва наркоманът. - Към 50-60 годишен. Попитали радио Ереван: - Кога човек трябва да си изпере чорапите? - Когато си събуеш обувките и чорапите останат вътре. - Кога трябва да си ги зашие? - Когато можеш да си изрежеш ноктите без да си събуваш чорапите. - Кога трябва да ги хвърли? - Когато можеш да си свалиш чорапите без да си сваляш обувките. Ловци се хвалят за ловните си подвизи. Един от тях започнал да се хвали: -Бях на лов за патици. Гледам патица голяма като пуйка. Такава досега не бях виждал. Прицелих се и с първия изстрел навири краката. В този момент му презвънял телефона. След разговора решил да продължи с разказа си: - Е, и до къде бях стигнал ? - Ами каза, че навирила краката. - И като го и нацепих............ - Келнер! В супата ми има умряла муха! - Съжалявам, господине... Не знаехме, че сте природозащитник...