Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула: - Първи, тук осми, насочвам се за излитане. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, излетях. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31". - Разбрано, отписвам те.
Разни 2,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бяло, черно, бяло, черно, бяло черно, бяло, черно, бяло, черно що е то? - Пингвин се търкаля по стълбището! Гунчо разказва на Моканина, че един ден момичето било на жътва с дружките си. Като легнали да спят в един хамбар със сено през нощта й било студено. Оттогава "трътата" й вехне. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. - Йордан Йовков - "По жицата" Колко интересни са децата - да сложи през**ватив в джоба на баща си, само и само да отвличе вниманието на родителите от неприятните въпроси за училище. Петиция в подкрепа на българските учители : виж ТУК ------- Саркози пита Станишев: - А как живеят българските учители с 150 евро на месец? - Че това живот ли е? - състрадателно казал Станишев. ------- Саркози: - Ама учителите нямат за хляб! Сергей отговорил като една френска кралица: - Като нямат хляб, да ядат пасти! Мъж пита негър: - Абе, защо жените толкова много ви хвалят?!Вярно ли е, че са ви толкова големи?! - Абе, не са чак толкова големи, ама си има цака!Бавно вкарваш и бавно изкарваш и на жената й се струва дълъг! Прибира се пича у тях и решава да пробва.Чука жена си, ама както негърът му бил казал...бавно вкарва и бавно изкарва. По едно време жената му вика: - Абе, ти ще ме чукаш ли или ще се правиш на негър?!