Собствениците на къща отиват на гости през уикенда и поставят на вратата табела:
"Внимание, зло куче!"
Когато се връщат, виждат, че къщата им е обрана, а на вратата виси друга табела:
"Защо клеветите доброто куче?"
Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула:
- Първи, тук осми, насочвам се за излитане.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук осми, излетях.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31".
- Разбрано, отписвам те.