Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно детенце пита майка си: -Мамо, вярно ли е, че щъркелът носи бебетата? Майката отговаря: -Да, миличко вярно е. - А мамо, вярно ли е, че господ се грижи за нас и ни храни? - Да вярно е. - Мамо, а тогава за какво ни е татко вкъщи?
Черен хумор 2,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо като правим секс ни се зачервяват топките??? - Защото ги е яд че немогат да влезнат и те... Има хора, които не усещат удоволствие от секса, защото се занимават само с целуването на задника на шефа... От енциклопедията: Елха - това е дърво, около чийто труп децата се веселят по Коледа. Деца изпълняват пиесата Червената шапчица вълкът - Червено шапчице къде отиваш ? шапката - На гости на баба да и донеса сирене! учителката - Нее, децааа по-студено го кажете! вълкът - Ч-ч-ч-черввено-о-о шап-п-пчице къд-д-де отиваш-ш-ш? шапката - Н-н-н-а-а гости на б-баба-а-а! учителката - не децааа по-народноо! вълкът - Червенооооооооо шапчи-ииицееее къдеее отиваааш (съпровод на гайда) шапката - На гостиииииии на бабаааааа (съпровод на гадулка ) учителката - не децааа по-съвременно! вълкът - Ама ей пу*ко де отиваш ма пача грозна?! шапката - Ко бучиш ве, отивам при дъртата да й гепам пенсията! Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда: - Оооооооо ужас! Левски пак падна. - О това куче говори! А какво казва, като Левски бие? Домакина се замислил... - Ами не знам, аз го имам само от 13 години.