Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В живота на мъжа има две големи разочарования: Първият път, когато не се получи втори път. И вторият път, когато не се получи първи път...
Семейни 3,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как мислиш - кое е по-опасно зад волана: естествената блондинка или боядисаната? - Разбира се, че боядисаната - няма време да следи пътя, през цялото време гледа в огледалото дали не са й потъмняли корените! Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси. Сър Джон се обажда на агенция за елитни компаньонки и поръчва момиче - високо два метра и тежащо 46кг. С много усилия успяват да открият подходяща дама и я пращат ва имението на лорда.Той я поглежда одобрително и й нарежда да застане на четири крака. След това повиква любимия си дог и му казва поучително: -Виж, Роджър, на това ще заприличаш ако не се храниш!! Откакто роди и отлабна фолкпевицата ДесиСлава вече ще се казва Деси СлаБа. - Вероятно е ужасно да си куц! - казва състрадателна жена, докато пуска пари в шапката на просяка. - Така е, мадам... - Но още по-ужасно е, навярно, да си сляп? - Много по-лошо! - въздъхва просякът. Когато бях сляп, ми пускаха в шапката какви ли не боклуци...