Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба. - С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.
Пиянски 1,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонът звъни. - Вдигни слушалката - казва съпругът, - ако търсят мен, кажи че не съм в къщи. Жената вдига слушалката и след малко казва: - Много съжалявам, но мъжът ми си е в къщи! - Дявол да те вземе! Не чу ли какво ти казах! - Не се притеснявай, мили! Не търсеха теб... Турист сяда в испански ресторант и разглежда менюто. Гледа ястие: “Корида”. Поръчва си го и остава много доволен - порцията съдържа две огромни “яйца” от бик. След време пак идва в Испания и пак си поръчва от същото. Този път обаче му носят две съвсем малки яйца. Пита келнера: - Защо толкова малки тоя път? - Ами коридата си е корида, господине. Кога бика, кога матадора.. Нещо отново ме боли главата...Кажи честно, пак ли ме желаеш? Оптимистът вижда светлина в края на всеки тунел. Пътуват семейство индианци във влака. Мъжът-стария индианец казва на жена си: - Вождът е жаден! Жено, марш за вода! - Къде да я търся сега тая вода във влака? - попитала жена му. - Казах отивай за вода! Ще я търсиш и ще я намериш. Върви в края на вагона, там трябва да има. Става жена му и след малко се връща с една кана вода. Вождът пие и се успокоява. След малко обаче пак извиква: - Жено, отивай за вода! Жена му отива и пак му носи да пие. След известно време той пак я праща да му донесе вода. Тя обаче се връща с празна кана. Индианецът се мръщи: - Защо ти жено не носиш вода на вожда? - Защото някакъв бледолик си е събул гащите и е седнал върху кладенеца.