Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба. - С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.
Пиянски 1,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

Септември, към Народното събрание депутатите се нароиха като мухи на мед. Малкият Иванчо ще ходи за сефте при проститута. Татко му се кефи, дава му банкнота от 100 кинта и му реди: Дръж, изчукай някоя здрава кака и да ми докладваш! ! Връща се Иванчо след няколко часа: Как беше мойто момче? Много здраво чукане падна, тате! Как беше каката? Много здрава, много еблива, само голям зор видях, докато си взема обратно мангизите! Обява: Предлагам ликвидация на юридически и физически лица. Ако не може да се похвалиш, че имаш личен шофьор с кола, то поне имаш обществен с автобус... Започнали да събират доброволци за войната в Косово. Иванчо чул, че било добре платено и отишъл. В един нещастен ден отишъл на бойното поле стъпил на мина. Няколко дена по-късно се събудил от кома и попитал медицинската сестра: - Жив ли съм? - Да жив сте - отговорила тя. - А цял ли съм? - Мммм да-а-а. Позакърпихме те колкото можахме. - Искам да ви помоля нещо - хайде вижте дали оная ми работа е на място. Медицинската сестра вдигнала чаршафа и с усмивка казала: - Да. Всичко си е на мястото. - А пише ли нещо? - Да. - усмихнато казала тя - Пише "ад". Войника като чул претреперал и изпаднал в кома - 2 месеца. След като дошъл на себе си, тя го попитала: - Какво толкоз казах? Казах ти, че пише "ад". - За това и припаднах. Преди пишеше "Иванчо ебача от Димитровград".