Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старец отива на гости на свой стар приятел. Чука на вратата, никой не отваря. Видял, че е отключено и влезнал. Обиколил всички стаи и не намерил никой. Проверил и в банята и що да види - другият дядо клекнкал и си потопил оная работа в леген с вода. - Какво правиш? - разтревожено попитал гостенинът. - Абе гледам и се чудя... от никъде не издиша, пък все спада...
Семейни 3,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал. - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100! "Пиуууууууууу" - Няма пулс! - Дефибрилации! - Няма дефибрилатор. - Час на смъртта?! - Няма часовник... - А онзи на стената? - Няма батерии. - Нямате ли телефони?! - Нямаме желание да ги цапаме с кръв! - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият. - Има пулс! - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?! - Няма кардиограф, откъде го чуваш? - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите... - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал. - Час на изписване? - Няма формуляр... Детенце пита татко си: - Тате, а какво е хемороиди? - Откъде чу тази дума? С програмисти ли си общувал? Извънземните решили да видят до къде е стигнал човешния разук и интелект и отвлекли Японец, Американец и Бай Ганьо. Затворили всеки с отделна бяла сфера, дали им храна, вода и по две титаниеви гюлета и ги оставили. След половин ден минали да видят дали са направили нещо. Минали покрай Японеца - храната хапнати 1-2 хапки, пил 1-2 глътки вода, седи дъвче, разтяга, мачка гюлетата. Извънземните си казали "ясно тоя тука мисли и майстори нещо сигурно ще бяга - добре". Минали покрай американеца - храната изядена, пиенето изпита, той лежи в средата на сферата подпрял глава на едното гюле а другото се търкаля свободно. Казали си "Абе тука си е**** мамата". Отишли при Бай Ганьо и гледат пиенето изпито, яденето изядено и гюлетата ги няма. Почудили е бая и след като не могли да измислят какво е станало с гюлетата решили да го питат. - Абе ясно изпил си пиенето и си изял яденето, ама гюлетата къде са? - Абе не знам едното се счупи, другото го изгубих... тука някъде трябва да е! - Добре ли взех слалома? - Прекрасно! За това време някой по-добър скиор щеше да се изкачи до върха. - Кога си бил най-щастлив в живота си? - Тогава, когато в колекцията си от пет хиляди бутилки случайно открих една пълна.