Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви Иванчо по коридора на училището и крещи: - Къде е логиката, къде е разумът... Среща го директорът и пита: - Иванчо, к`во ти има бе? Вървиш из коридора, по време на час, крещиш като ненормален, к`во става? - Кво става - отвръща Иванчо - пръднах в час и ме изгониха, а те останаха вътре. Къде е логиката, къде е разумът...
Иванчо и Марийка 3,868 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно вечерта. Момиче си вървяло по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгнала да бяга. Стъпките я настигнали и един мъж я сграбчил: - Сега ще те изнасиля ! - Не, не, моля ви, не ! - Няма „НЕ”! – Крещи насилникът. - Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка... Насилникът поспрял за момент, помислил и се съгласил. Момичето му направило свирката. Изправило се и лапнало цигара като казало: - Дай огънче ! Мъжът бръкнар в джоба, извадил запалка и огънчето осветило лицата им... - Радке ?!?! - Татко ?!?! - Абе ти ‘що пушиш ма ?!?!!!! - Големи грижи около тая сватба! Родителите на булката искаха църковен брак, а ние - граждански… - А младоженецът? - Той пък изобщо не искаше да се жени! Говорят си две блондинки. - Какви красиви къдрици имаш! - казва едната. - Благодаря, - отговаря другата. - Цялата сутрин се къдрих с машата. - Тъй ли? А аз мислех, че косите ти сами се къдрят. - Ако се къдреха сами, аз щях да ги изправям! - Жена ми е много скромна. Тя никога за нищо не ме моли. - Голямо чудо! Моята също заповядва. Гледайки нашите пътища ми се иска да кажа с думите на дете: "Чичковците правили пътищата и...ги счупили"