Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита:
-А бе,Зайо кво правиш тука бре?
А Зайо:
-Бе ям семки и чакам лъвицата.
Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока:
-А бе Зайо как е,кво правиш?!
Зайо пак супер непокист:
-Ям семки и чакам лъвицата...
Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил.
Минава лъвът гледа заека и му вика:
-Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!!
А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист;
-А,чоплим семки и говорим глупости!!!
От офис на "Фантастико" е задигната фантастична сума при фантастично безхаберие от страна на охраната.
-------
- Какво си казали в бандата, обрала "Фантастико"?
- Дас ис Фантастиш...
-------
Охраната на "Фантастико" е разбрала един час след обира..от новините...
-------
Подготовката за Коледните празници е в пълна сила. За последното денонощие са регистрирани три големи обира.