Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама: - Да знаеш, откъде мога да купя шапка-невидимка? - За какво ти е? - Да подаря на тъщата за рождения ден!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама приятели пътували със самолет. Единият попитал: - Защо мирише толкова гадно, нали тоалетната е затворена? - Не можах да я отворя, за това мирише...
Разни
03.10.2017
2,335 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф чукал секретарката си, но точно в този момент идва министърът на посещение във фирмата. Портиерът не успял естствено да го спре, но се обадил да предупреди шефа си. Той обул набързо панталона си, и за по-бързо наметнал секретарката с един чаршаф, докато тя лежала на дивана. - Здравейте Петров! А, какво става тука? - Господин Министре, нали разбирате. Секретарката е нещо болна, лошо й е, мерим й темпрратурата... - Това добре - казал министъра, като погледнал разкопчания му панталон. - Ама вземи й прибери поне термометъра...
- У вас кой е глава на семейството? Вие или мъжа ви? — Разбира се, че той! Той е главния изпълнител на всички мои нареждания.
Две приятелки се срещат: - Какво е станало? Защо се раздели с мъжа ти? - Оказа се, че е алкохолик. - Как разбра? - Един път се прибра вкъщи трезвен!
Двама пияници си вървели в гората. Вървят си и виждат един манастир. Единия пита другия - Абе-ее-е Пее-е-шш--оо, дай да питаме за оная работа?! - Коя бе? - За монахинята! Влезли в манастира и единия пита монахиня стояла на вратата. - Извинете имате ли монахиня висока 1.60 Монахинята отговаря. - Нямаме ! Пияницата продължава. - А по ниска имате ли ? - Нямаме! - А още по ниска 1 метър висока? - Казах ви нямаме! Нямаме висока 1.60 пак ще имаме 1 метър! - Ядосана монахинята - Абеее Пеш-шооо, май сме ебали пингвин!
- Докторе, ще може ли да ми дадете болнични? Само да кажа, че въпреки липсата на явни симптоми на болест, ми е много зле. - Хм. Първо ще ви прегледам портфейла, по него ще разбера.