Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Бисери 3,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо полицаят си държи ножа в хладилника? - За да има хладно оръжие. Скача си заека в гората и изведнъж - какво да види ... една бутилка водка.Почудил се заекът какво да я прави,а накрая я заровил в една дупка и отгоре върху дупката оставил една табелка "Тука водка няма".Тръгнал си той,прибрал се,наспал се спокоино и на другия ден радостен отива да си изпие водката.Когато стига до мястото където я е заровил какво да види ... всичко е разкопано и до неговата табелка имало друга,на която пишело "Таралежа водка не е взимал" Негър се моли на бога: - Господи, защо е такъв цвета на кожата ми? Глас от небето: - За да те предпазва от слънцето! - Господи, защо косата ми е къса и къдрава? - За да не се уплита в лианите! - Господи, а защо съм се родил в София? В казармата: - Господин старшина, жена ти дойде при тебе! - Редник Иванов, на кого говориш така? Ще кажеш "жена Ви дойде при Вас"! - А, при нас идва вчера... Марсоходът "Феникс", с който вече втора седмица специалистите от НАСА безуспешно се опитват да установят комуникация, бе открит в Перник с пренабити номера...