Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В гробищата вървял един 4овек и по едно време чува някакъв глас отнякаде. Поглежда надоло и кво да види..една рака махала нагоре и се виждало до нея някаква уста, от която излизат викове: -Помощ, помогнете ми, аз не съм мъртав, аз съм жив! Когато чул тези неща човека, тои утишъл до мъртвеца и почнал да удря с крака си раката му и главата и да вика: -Ти не си жив, ти си зле погребан! !
Семейни 2,248 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Кога майката на Шотландския боец е разбрала, че синът и е безсмъртен? Отговор: След третия аборт! Мъж се прибира късно и вижда бележка в кухнята: "Вечерята ти е в корема на кучето." Загубил се един гърбав през нощта в гората, седнал под едно дърво да прекара нощта! Изведнъж изпод дървото се чуло: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Да - отговорил гърбавият. -Дай ми я на мене тогава - казал гласът и гърбицата мигом изчезнала. На другият ден се прибрал човека, срещнал свой познат, който бил съкат и му разказал за чудотворното дърво. Съкатият решил и той да отиде. Паднала нощта, намерил той дървото, седнал и зачакал. По едно време се чул глас: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Не, аз съм сакат. -На ти тогава и една гърбица! Учителката пита Иванчо: -Защо сутрин има роса? -Защото Земятя се върти и се изпотява...... Какво е малка подробност? Ще ви дам един пример - между Исус Христос и всеки състезател по фигурно пързаляне няма никаква разлика. Малка подробност е само разликата в температурата на водата, по която и двамата ходят!