Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майката премерва пред огледалото новото си кожено палто. Синът: - Мамо, татко ли ти го купи? - Не, синко. Ако се надявах на баща ти, не само палтото, но и теб нямаше да те има на този свят.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Служителката в гражданското отделение пита младоженците: — Убедени ли сте, че сте готови за най-важното събитие във вашия живот? Младоженецът отговаря: — Разбира се! Купил съм 25 бутилки ракия, 45 бутилки вино и 15 каси бира.
Семейни
03.10.2017
3,183 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ало! Модната агенция ли е? - Да. - Колко плащате на моделите си? - Плащаме им много добре, но приемаме само с параметри 90-60-90. - Нямам проблем с това, всичко ми съвпада - и ръста и възрастта и теглото....
Един мъж си събирал гъби в гората. Насреща му една бабичка с пушка. Тя го погледнала подозрително и му казала: - Ти к`во? Май искаш да ме изнасилиш, а? - А, даже не съм си го и помислил. Бабата заредила пушката прицелила се в него и казала: - Ша си го помислиш, ша си го помислиш.
- Докторе, много съм зле! Вечер си лягам рано, сутрин ставам късно, и въпреки това по цял следобед се въртя и не мога да заспя!
Футболен мач между слоновете и мравките. По време на мача слоновете стъпкали няколко мравки. В неговия край треньора на слоновете отива при този на мравките и казва: - Извинявай че дадохте толкова много жертви в мача. Треньорът на мравките казал: - А, няма за какво ние също играхме доста грубо.
Ако не можете да убедите жената, че е единствена, изобщо не се опитвайте да я утешавате с това, че е най-добрата.