Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Странно е как някои хора започват отначало всеки път, но никога не могат да поставят и един край.
Бисери 2,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съпруга си купува пълна гама козметика за подмладяване. След пет часа мазане с различни кремове и елексири, тя пита мъжа си: - Кажи ми честно, скъпи, на колко години ти изглеждам? - Ако се съди по кожата ти - на двайсет и една, по косата ти - на осемнайсет, по фигурата ти - на двайсет и три. - О, какъв си ласкател - изпаднала във възторг тя. - Чакай малко, още не съм ги събрал. Седи си един в камъша и лови риба. Тишина. Внезапно от далече се чува звук и нечий глас - "ОХ, мамка му!". След известно време пак, но вече по-близо; плясък и крясък "ОХ, мамка му!". После съвсем близо - удар и "ОХ, мамка му!". На мъжът му става интересно, оставя въдицата, разтваря камъша и поглежда... И изведнъж нечия ръка го фрасва по муцуната — "ОХ, мамка му!!!". Влиза младеж в бара и с бързи стъпки се запътва към самотна девойка. Директно пита: — Ще правиш ли секс с мен за 100 лева? Мацката възмутено отговаря: — Не! В никакъв случай!!! — Аре ма… Много ми трябват! Журналист интервюира овчар: - По колко килограма вълна дават овцете ви? - Кои - черните или белите? - Черните. - По два килограма. - А белите? - И те по два килограма. - А колко мляко дават? - Черните или белите? - Ами черните... - По два литра. - А белите? - И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: - Добре де, защо все питате - черните ли, белите ли... - Ами виж сега, черните овце са мои... - Така, добре... А белите? - И те са мои. Иванчо отива на реката да си измие очите, но случайно загребва златната рибка. - Пусни ме и ще ти изпълня 3 желания. - казала рибката. - Добре. - отговорил Иванчо и я пуснал. - Какви са ти трите ти желания? - го попитала тя. - 1) Искам къщата ми да е пълна с пари. 2) Искам къщата ми да е пълна с жени. 3) Искам къщата ми да е пълна с коли. - Готово! - казала тя и пляснала с перка. Иванчо тръгнал да се прибира. Стигнал до центъра на града и изведнъж се сетил: - Ееее... Мама му стара, аз нямам къща бе!?!?!