Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Червената шапчица, Реймон Кьоно … - …към 5 часа все малки коли пускат… - …тоя, готиничкия, му давам около трийсетак, ама сигурно това червеникаво кепе го състарява. И това тъпо шнурче отзад… - …ами! Я има 25, я не… - …като ти обърша един по дългия врат, още на два пъти ще ти го разтегна… - Момку, ша слазяте ли? - Не, уважаемо мрънкало! Ако ще ми се блъскате така на всяка спирка… - …я си затваряй блеещото устройство, бе! На дъртия вълк тъпи номера ще пробутва! - …виж го, бе! Млад бил, ама уморен! Я как се настани, а ние, бабите с багажа, да висим… … - Уважаеми радиослушатели, следват новините в 7 часа. Днес, по време на лов във… - Следваща спирка - Римски площад. Който е за гара Сен Лазар, да се приготви за… - …ей, го пак готиничкия - ей там, май има среща с някакъв приятел. Ох, горкия - паднало му е едно копче на сакото… ама май му го намериха… Сладур - иде ми да го схрускам!
Любими Герои 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

Невъзможно е да направиш нещата недостъпни за глупаци, защото глупаците са много изобретателни. Всяка Нова година - това е ден на позора за всеки мобилен оператор. Двама софиянци си говорят: - Чу ли, че вдигат сметта? - Да, бе, виж, че кофите преливат. - Не говоря за кофите, а за такса смет. Мутра кара мотоциклет в гората. Изведнъж от едно дърво се чува глас: - В тази гора не може да се кара мотоциклет. Трябва да те глобя! Поглежда мутрата нагоре, сред клоните на едно дърво се скрил горският. Мутрата гаси мотора и казва: - Абе, я ходи се... Сега ще слезеш от дървото и ще дойдеш да го духаш... Горският: - Ти луд ли си, бе? За кого работиш? - За Компира! Горският вади мобифон и се обажда в министерството. - Да шефе, разбираш ли, тука някакъв в гората... с мотоциклет... Да бе... Казва че работи за някакъв Компир. Да. Ами да. Ама как така... Добре. Добре бе, слизам, слизам... Жена е на свиждане на мъжа си в затвора. Пита го как е. - Не е чак зле. Вярно, че има бой ако се оплакваш, но поне не те карат да миеш чинии.