Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд. Учител по биология от МГ Пловдив
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Бог е създал два смешни дни - денят за плащане на сметките и 1ви април.
Бисери
03.10.2017
3,163 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки се разхождат по крайбрежието и едната пита другата: - Къде живееш? - В "Чайка". А тя учудено се оглежда и пита: - Ъъъ, коя по точно?
След тригодишен съвместен живот съпругата задава въпрос на съпруга си: - Скъпи, с колко жени си спал до сега? - Мила моя , това може да те разтрои! - Не, обещавам! Няма да се сърдя! - Е, добре (замислено): Една, две, три четири, пет, шест, ..ти си седмата... , осем, девет, десет, единадесет, дванадесет, ....
Борец тръгнал да си води сам счетоводството и получил разяснения: - Ще разделиш един лист на две графи: едната дебит, другата кредит. - Какво е това дебит, кредит...? След обстойно изложение с нагледни примери, той уверено разделил листа и написал над двете графи: "СЪМ СИ ГИ ВЗЕЛ" - "СА МИ ГИ ДАЛИ"
Загубили се в пустинята французин, американец и българин. Нямали ни вода, ни храна и само им се привиждали разни неща. Но нещо заблестяло в очите им и когато стигнали там - една каса с ракия се подавала от пясъците. И без друго били обречени и решили да се напият до смърт. Пили, пили, изпили половината каса и когато отворили поредната бутилка от нея изкочил духът и им казал да си изберат по едно желание. - Да съм в Париж - рекъл французинът и мигом изчезнал. - Да съм в Ню Йорк - и американецът изчезнал. Българинът погледнал касата и рекъл: - Я ги върни да си допием пиенето.
Двама луди ираят "Не се сърди човече" и по едно време единия вика: - Шах!!! Другия го гледа учидено и възкликва: - Чакай бе, аз не знаех, че в белота има нокаут!!!