Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Твоята тъща какво работи? - Ветеринар е, с двадесет години стаж, занимава се с кастрация на едър добитък. - Аз се чудя защо си един такъв тих, когато ви е на гости.
Любими Герои 3,179 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ужасно е чувството за провал, когато се откажем от това, в което сме вярвали, но още по-лошо е, когато идеите, с които сме живели, се окажат погрешни. Ричард Бах (Едно) Излиза един пяница от кръчмата и си хвашта такси за вкьщи. Шофьорът го пита: - Каде да ви закарам Господине? - Вкъщи! - По-точно?! - В хола. Един ангел попитал един човек: - Искаш ли да ти покажа живота ти? - Искам - отговорил човекът. Ангелът го вдигнал над земята и човекът видял живота си и две двойки следи, движещи се заедно. - Кой е това, заедно с мен? - Това съм аз - отговорил ангелът - Аз те съпровождам през целия ти живот. - А защо понякога остава само една двойка следи? - Това са най-трудните периоди в живота ти - казал ангелът. - И ти се ме изоставил в най-трудните моменти? Как си могъл?! - възмутено попитал човекът. - Не, това съм аз, който те носи на ръце - тихо отговорил ангелът. Когато човек с пари срещне човек с опит, човекът с опит си тръгва с парите, а човекът с парите - с опит. Срещат се двама приятели: - Как си, какво правиш? - Абе, имам хлебарки в кьщи, не знам как да се оттърва от тях. - Като ги видиш,кажи им: "Нямам хляб" и те ще си отидат. - Добре - казал другия. След време пак се срещнали. - Как си? Какво стана с хлебарките? - Направих както ми каза, ама те ми донесоха 2 хляба и си останаха. Сега какво да правя? - Вземи от някъде други хлебарки, събери ги с твоите и като се сбият, сами ще се унищожат! Така и направил. След време пак се срещнали. - Как си, как са хлебарките? Изби ли ги? - Абе, мани. Направих както ми каза, ама моите победиха,че като взеха и военнопленници и станаха още повече. Сега не знам какво да ги правя. - Избери 2-3 от най-едрите и ги смачкай! Другите ще се изплашат и ще избягат. След време пак се срещнали. - Е,приятел,оттърва ли се от хлебарките вечe? - Нищо подобно.Хванах 3-те най-едрите и ги смачках. И като се събраха на погребение,станаха 3 пъти повече.