Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко излязъл на разходка със своята приятелка с колата. - Не мислиш ли, че съм добър шофьор? - похвалил се той, тъй като скоро бил взел книжката си. - Не знам, но ако още веднъж включиш коляното ми на задна скорост и бръкнеш под полата ми, слизам и се връщам пеша!
Шофьори 4,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятели. - Какво с стана с обявата във вестника търся си жена? Имаш ли отговор? - Да стотици хиляди. - Какво пишеше в тях? - Вземете моята! В гората отворили секс-магазин. Огромна опашка от сутринта. Зайо си пробива път нетърпеливо: - Може ли да мина, може ли да мина... - Зайо, на опашка има ред, отиди най-отзад! - ядосал се мечокът. Зайо пак пробва: - Може ли да мина, може ли... - Зайо, хайде на опашката,а? - Озъбил се вълкът. Зайо е упорит: - Може ли да мина, може ли, извинете... - Слушай, я не ме нервирай и се нареди отзад! - Сопнал се лъвът. Заекът тъжно си казал: - И днес няма да мога да отворя магазина... Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита защо. Редникът: - После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта. Старшината: - Може ли и на мен да ми продадеш една? - Запоявядай, два лева. Старшината купува семката, изяжда я и казва: - Но за два лева можеше да купя два килограма ябълки! - Виждаш ли - веднага поумня! - Да, наистина. Продай ми още малко! Побързайте! Премиера! Само на 06.06.2006 (666) "Края на света"! Гледайте по всички кътчета на Земята! п.с. 07.07.2007(777) - повторение. - Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като тапа! - Какво да направя, когато и днес загубих двубоя...