Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала: - Кой знае какво ще си помислиш за мен сега... А аз съвсем не съм такава! - Не си, не си, вярвам ти! - утешил я той. А тя още по-безутешно заридала: - Ти си ми първият! - Какво, първият с когото спиш ли? - Не, първият който ми вярва!
Разни 1,613 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лягат си Иванчо и Марийка да правят секс. След минута Марийка възкликва: -Абе Иванчо, май ти е крив ? -Не ми е крив, просто ти си кривогледа- отговаря гордо Иванчо. - Абе, аз като гледам, май съм и късогледа .. Едно дете отива при дядо си и му казва: - Дядо, какво ще ми дадеш ако успея да накарам един червей да се прибере в дупката си? Старецът се замислил и казал: - 5 лева. Хванали се на бас и излезли в градината. Детето намерило един червей, напръскал го с лак за коса, за да го обездвижи и втрърди и го пъхнал в ямката. Дядото удивен му дал парите и се прибрал в къщата, а хлапето останало да си играе в градината. След около половин час дядото се върнал ухилен и казал: - Ето ти още 5 лева. - Ама дядо, ти забрави ли, че ми даде вече? - Нее.Тези са от баба ти... Едно момче отишло при отчето и го попитало: - Отче, защо Адам поискал жена за компания? - Защото по това време е нямало други домашни любимци, освен жената. - казал попът. - Обичаш ли бира с цаца? - Не, повече обичам с приятели. - На кое му се казва супер оптимизъм? - Това е, когато двама обратни влизат в магазин и купуват детска количка.