Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Милионер си купува замък и пита продавача: - Чувал съм, че тук има призраци. Вярно ли е? - Глупости! Не съм виждал призраци в този замък, макар че живея в него от 300 години.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Къде ли е държал Ной кълвачите на ковчега си?
Бисери
03.10.2017
3,047 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, миличко, заспивай, сънувай сладки сънчета...
Същността на войната не е да умреш за родината си, а да накараш другите копелета да умрат за своята...
Един път Буда казал: "Нирвана е щастие, Нирвана е щастие!". Ченрезиг го попитал: "Но Благословени, що за щастие е това, ако няма усещане?". Буда отвърнал: "О, приятелю, няма усещане в щастието..."
Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог. Питат овчарката: - Какво правиш тук? - Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция. - А ти бе, санбернар? - Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване. Попитали и дога за какво са го довели. - Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад - И сега и тебе ли те чака инжекцията? - Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.
Адам попитал Бог: - Боже, защо си направил Ева толкова красива? - За да я харесаш. - А защо си я направил толкова глупава? - За да те хареса.