Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама старци си говорят в кръчма: - Дали през 21 век компютърът ще измести вестника? - Не, естествено! - Защо мислиш така? - С компютър муха можеш ли да убиеш?!
Програмисти 3,483 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сядат туристи в един бар на брега на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Говорят си и чакат. По едно време единият от тях попитал бармана: - Кога обикновенно се появява чудовището? - Най-често след като изпиете няколко уискита. Обаждане на телефона на доверието: - Намерих смисъл в живота. Кажете какво да правя нататък: да се застрелям, да се удавя или обеся? Срещнали се слона и камилата. Слонът казал на камилата: - Абе, ти какво животно си като циците са ти на гърба? А камилата отговорила: - А, ти какво животно си, че оная работа ти е на носа? Млад стажант-лекар за пръв път води раждане. След успешното му приключване, наблюдаващият го старши лекар, акушер - гинеколог го съветва: - Много добре, колега! Само след раждането се пляска по дупето бебето, а не майката! Отишли в едно село да интервюират 120-годишен дядо - да разкаже за живота си, как се е запазил досега. По едно време му звъни джиесема (модерен дядка бил), разменя набързо няколко думи и става: - Туй ще е интервюто журналистчетата, работа ме чака. - Ама защо така внезапно... - Брат ми ме вика. - Ооо, вие имате брат? Жив? - Да, той е на 125 години. - Невероятно! А защо ви вика? - Баща ми има нужда от помощ и ще ходим да помагаме. - Я! Ама вашия баща също е жив? - Да, баща ми е на 150. - И с какво ще му помагате ако не е тайна? - Има да се доизкусуряват някои детайли от сватбата на дядо ми... - Дядо ви е жив? - Да, дядо е на 180 години и днес ще се жени за 18-годишна. - Е че не му ли е малко късно, бива ли го още за такива работи... - Абе аз не знам късно ли е, рано ли е или дали го бива. Той самият също не ще да се жени, ама техните като го натискат...