Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама приятели и си говорят. Единия пита: - Сега с какво се занимаваш? - Пиша сценарии за няколко риалити шоута, но не казвай на никой!
Професионални 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи мъж в бара и пие уиски. Покрай масата му минава монахиня. Приближава се към него и казва: - Как може да пропиляваш живота си в това пристанище на разврат и блудства! - Ама няма никакъв разврат тука, сестра... - Ана! - гневно отговаря монахинята. - Да, сестра Ана, всичко е нормално, просто си седя тука и си пия... - И това е противно на Господа... - Стига, бе, сестра Ана, пробвай и ще видиш.... - Не! - възмутено отговаря монахинята. - Как може да си сигурна, когато не си опитала. Дай да ти поръчам едно пиене.... - Да, да, да видят всички как монахиня се налива с алкохол... - Няма, бе! Ще кажа на бармана да го сложи в чаша от кафе. Монахинята неохотно се съгласява. Мъжът отива на бара и поръчва: - Две уискита, едното в чаша от кафе! Барманът се обръща към него и пита: - Кво, пак ли сестра АНА? Летели със самолет американец евреин руснак и българин. Самолета обаче започнал да пада! Пилота им казал -имам само 4 парашута ето ви 3 оправяйте се. Грабнал американеца един парашут -ние сме най великата нация на света трябва да се съхраним и скочил. Евреина и той грабнал парашут -ние сме най умната нация на света и скочил. Руснака казал на българина -Е братко да теглим чоп? Българина му подал един парашут и за него останал един. На учудването на руснака отговорил -На евреина му пробутах една мешка. Ама той нали е от най-умните, докато стигне до долу все ще измисли нещо! - Мамо, мамо... А аз вече мога ли да вляза в морето? - А не, Вълните са много големи... - А тати как влиза? - Е, той е застрахован... Коя е тази дума която започва с К завършва на Р и по средатата има У?....... КондУктоР Или животът е прекрасен, или аз съм мазохист...